14 czerwca 2017

Nowy Proboszcz Archikatedry

Ks. Prałat dr Janusz Jasiewicz

W naszej wspólnocie katedralnej, decyzją ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia,

proboszczem został ks. Prałat dr Janusz Jasiewicz.

Wyświęcony 1983-01-23 

proboszcz w par. Trójcy Świętej, Gdańsk Oliwa od 2017-05-28
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
kapelan szpitala dom opieki Wojewódzki Zespół Reumatologiczny im. Dr J. Titz-Kosko, Sopot od 2009-12-01
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
członek Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 2000-01-01
członek komisji ds. śpiewu kościelnego i muzyki diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
wykładowca GSD diec. gdańska od 1998-09-08
dyrygentura chóralna (Paryż) diec. gdańska od 1998-07-03
dr nauk humanistycznych diec. gdańska od 1994-02-28
mgr sztuki diec. gdańska od 1993-05-24
mgr muzykologii kościelnej diec. gdańska od 1992-06-10
mgr teologii diec. gdańska od 1983-01-20
inkardynowany diec. gdańska od 1982-05-30

 

zdjęcie : Biuro Prasowe Jasna Góra   

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
290 0.09948205947876