4 lutego 2023

Podsumowanie kolęd 2023

Liturgiczna Służba Ołtarza

W lutym po wizytach duszpasterskich wznowiliśmy nasze cotygodniowe zbiórki dla ministrantów. W pierwszą sobotę miesiąca uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w intencji naszej wspólnoty. Dziękowaliśmy Panu Bogu za to, że możemy być tak blisko ołtarza oraz prosiliśmy o dalsze Boże błogosławieństwo i wytrwałość w słubie. Po Eucharystii w kawiarence czekała na nas smaczna niespodzianka. Nie zabrakło oczywiście wspólnych rozmów, zabaw i... bitwy na śnieżki ;) 

Dziękujemy naszym parafianom za życzliwe przyjęcie!

ks. Paweł

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
281 0.069088935852051